اخبار > بازدید رئیس دانشگاه یاسوج از روند آماده سازی سراهای دانشجویی + (گزارش تصویری)يکشنبه ١٢ شهريور ١٤٠٢ :: ٢١:٥٨

بازدید رئیس دانشگاه یاسوج از روند آماده سازی سراهای دانشجویی + (گزارش تصویری)

همانگونه که در سال گذشته نیز این اتفاق افتاد به طور کامل دانشجویان متقاضی خوابگاه ها را پوشش خواهیم داد و هیچ دانشجویی که لازم باشد در بیرون از خوابگاه‌های دانشگاه اسکان پیدا کند نخواهیم داشت

بازدید رئیس دانشگاه یاسوج از روند آماده سازی سراهای دانشجویی + (گزارش تصویری)

دکتر بهادر کرمی رئیس دانشگاه یاسوج از روند آماده‌سازی و تجهیز سراهای دانشجویی این دانشگاه برای سال تحصیلی (1403-1402) بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یاسوج، در این بازدید که دکتر زرنگاریان مشاور رئیس و رئیس دفتر حوزه ریاست، دکتر مدبر معاون دانشجویی دانشگاه نیز حضور داشتند، بر تسریع در رفع برخی کاستی‌ها و نواقص موجود در خوابگاه‌های دانشجویی تاکید شد.
دکتر بهادر کرمی رئیس دانشگاه در این بازدید گفت؛ براساس برنامه ریزی های انجام شده قرار شد تعمیرات اساسی  از جمله؛ ابنیه، رنگ آمیزی، پرده و تجهیزات درونی خوابگاه‌ها از جمله یخچال، اجاق گاز و مواردی از این قبیل در کلیه خوابگاه‌های دانشگاه انجام بگیرد.
رئیس دانشگاه یاسوج در ادامه گفت؛ بهسازی و تجهیز خوابگاه ها، در حجم وسیعی شروع شد، نیروهای مختلفی درگیر این قضیه شدند و بر اساس قراری که داشتیم بنا شد که اول شهریور این عملیات به پایان برسد و امروز به اتفاق معاونت محترم دانشجویی، مدیر حوزه ریاست و بخش دیگری از مدیران دانشگاه آمدیم که بازدیدی داشته باشیم که ببینیم کار تا کجا پیش رفته و به کجا رسیده است.

 

دکتر بهادر کرمی با اعلام رضایت از بهسازی و تجهیز سراهای دانشجویی عنوان کرد؛ مجموعه اتفاقاتی که پیش رفت، راضی کننده است و انشالله حداکثر تا پانزدهم ماه جاری کلیه خوابگاه‌ها  آماده پذیرایی از دانشجویان عزیز هستند.
وی ادامه داد؛ در ۱۵ خوابگاهی که ما داریم، هفت خوابگاه به طور کامل رنگ آمیزی شد و بقیه خوابگاه‌ها تمام تاسیسات زیربنایی‌ و بقیه امکاناتی که دانشجویان نیاز داشت، تجهیز شدند و انشاالله که نتیجه زحمات همکاران را دانشجویان عزیز در شروع سال تحصیلی خواهند دید.
رئیس دانشگاه یاسوج ضمن تقدیر از حمایت های وزارت عتف خاطرنشان کرد؛ کارهای انجام شده با حمایت و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اتفاق افتاد، که با تجهیز و تزریق مالی که در دانشگاه ها انجام شد، موفق شدیم بهسازی و تجهیز سراهای را انجام بدهیم و انشاالله در فرصت باقیمانده بتوانیم این کار را به پایان برسانیم که دانشجویان عزیز از آن استفاده کنند.

 

رئیس دانشگاه یاسوج اشاره ای نیز به تعداد کل دانشجویانی که در این خوابگاه مستقر خواهند شد کرد و عنوان کرد؛ قریب به ۳۰۰۰  هزار دانشجوی دختر و پسر داریم  که بر اساس ثبت نام‌هایی که انجام شد تقریبا تعداد دانشجوی متقاضی خوابگاه، هم‌اکنون به ۱۰۰۰ دانشجوی دختر  و ۴۰۰ دانشجوی پسر که با احتساب دانشجویان جدید تقریباً به همون آمار نزدیک به ۳۰۰۰ نفر می‌رسد که حتی دانشجویان شبانه متقاضی خوابگاه را هم انشاالله ما در خوابگاه‌ها به خصوص دانشجویان دختر را اسکان خواهیم داد که  قطعاً به دانشجویان پسر نیز خوابگاه خواهد رسید و ما از این جهت مشکلی نخواهیم داشت.

 

وی همچنین با اشاره به وضعیت اسکان دانشجویان در سال تحصیلی جدید گفت؛ همانگونه که در سال گذشته نیز اتفاق افتاد به طور کامل دانشجویان متقاضی خوابگاه ها را پوشش خواهیم داد و هیچ دانشجویی که لازم باشد در بیرون از خوابگاه‌های دانشگاه اسکان پیدا کند نخواهیم داشت، البته با توجه به مسئولیت دانشگاه یاسوج در مدیریت خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی  به معاونت دانشجویی ماموریت داده شد که خوابگاه‌های خودگردان را مورد بررسی قرار دهد و با خوابگاه هایی که از نظر فنی شرایط خوابگاه را ندارند به مالکین اعلام شود و آن‌هایی که از لحاظ فنی شرایطش را دارند مجوز صادر شود.

 

وی در ادامه اظهار کرد؛ انشا الله بنده نیز سعی می‌کنم بهمراه فرماندار محترم شهرستان بویراحمد و نماینده کمیسیون دانشجوی استان خوابگاه ها را از نزدیک مورد بازدید قرار دهیم و کاری کنیم که خوابگاه‌های بیرون از دانشگاه نیز شرایط مناسبی را برای اسکان دانشجویان داشته باشند.