اخبار > دیدار مسئولان دانشگاه یاسوج با خانواده شهدا بمناسبت هفته دولت + تصاویردوشنبه ٦ شهريور ١٤٠٢ :: ٠٩:١٣

دیدار مسئولان دانشگاه یاسوج با خانواده شهدا بمناسبت هفته دولت + تصاویر

به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت بویژه شهیدان والامقام رجائی و باهنر، دکتر بهادر کرمی رئیس دانشگاه یاسوج بهمراه اعضای هيأت رئيسه و جمعی از مدیران این دانشگاه با خانواده های محترم شهیدان گرانقدر؛ خرم روز و .... دیدار و با اهدای لوح سپاس از خانواده گرامی این شهیدان تجلیل کردند.

دیدار مسئولان دانشگاه یاسوج با خانواده شهدا بمناسبت هفته دولت + تصاویر

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه یاسوج، حجت‌الاسلام اندرزیان معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته دولت و همچنین یاد و خاطره شهدای دولت و شهیدان خرم روز و خرامان‌جو خاطرنشان کرد؛

در هفته دولت یکی از تکالیف و وظایف مسئولان دیدار با خانواده شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان است. معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج گفت؛ ما معتقدیم که شهدا همیشه زنده اند و معتقدیم به آیه شریفه؛《و لا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله اموات بل احياء عند ربهم يرزقون 》[ آل عمران 169] گمان نكنيد كسانيكه در راه خدا كشته شدند مرده اند بلكه زنده اند و در نزد خداي خويش روزي مي خورند.


حجت‌الاسلام اندرزیان با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه)؛ (خانواده شهدا، چشم و چراغ اين ملت هستند) اظهار کرد؛ اگر عزت و عظمتی در دنیا داریم به برکت خون شهداست و دعا کنیم که همه خدمتگزاران از راه و مکتب شهدا جدا نشوند.