اخبار > نمایشگاه هفته فرهنگ و جشنواره‌های حرکت و رویش دانشگاهی افتتاح شديکشنبه ٣١ ارديبهشت ١٤٠٢ :: ١٧:٠٧
به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یاسوج

نمایشگاه هفته فرهنگ و جشنواره‌های حرکت و رویش دانشگاهی افتتاح شد

این نمایشگاه و جشنواره ها ویژه آثار و دستاوردهای انجمن‌های علمی دانشجویی و کانون‌های فرهنگی و هنری است که با حضور دکتر بهادر کرمی رئیس دانشگاه یاسوج، اعضای هیات رئیسه، یاوران علمی و دانشجویان دانشگاه یاسوج، صبح امروز (یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) در محوطه این دانشگاه آغاز به‌کار کرد.

 نمایشگاه هفته فرهنگ و جشنواره‌های حرکت و رویش دانشگاهی  افتتاح شد

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، حجت‌الاسلام اندرزیان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یاسوج در این آئین ضمن خیرمقدم و تبریک ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر افزود: افتتاح هفته فرهنگ، جشنواره حرکت رویش، شادی، نشاط، معنویت و همراهی و همدلی بین همه مجموعه دانشگاه، مخصوصا دانشجویان عزیز و اساتید و همکاری همه کارکنان و کارمندان عزیز یک حرکت معنوی، علمی و اخلاقی است که انشالله این حرکت فرهنگی مورد توجه قرار بگیرد.

معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج در ادامه گفت: هفته فرهنگ، ابتکار دانشگاه یاسوج است که ما در دل این هفته، جشنواره حرکت، یعنی توانمندی‌های انجمن‌های علمی و رویش، توانمندی‌های کانون‌های فرهنگی و حضور تشکل ها و بسیج عزیز در این هفته مورد توجه است.

حجت‌الاسلام اندرزیان گفت، از اساتید و دانشجویان عزیز تقاضا داریم که از این چند روز نمایشگاه استفاده کنند(برگزاری کرسی، میزگرد، نشست پرسش و پاسخ و...)

وی ادامه داد: امسال با توجه به مسائل مهمی که در مملکت مان هست با نگاه به شهدای عزیز و جوانمردانی که جانشان را برای امنیت این کشور تقدیم کردند، ان شاالله این نمایشگاه در هفته فرهنگ افتتاح می‌شود که امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام اندرزیان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یاسوج،  با اشاره به سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر نیز افزود؛ انشاالله همه خرمشهر هایی که در پیش داریم فتح بشود و زمینه ساز انقلاب اسلامی و حکومت جهانی امام زمان (عج) باشیم.