اخبار > آئین بزرگداشت هفته سراهای دانشجویی در دانشگاه یاسوج برگزار شدسه شنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٢ :: ١٤:٢٥

آئین بزرگداشت هفته سراهای دانشجویی در دانشگاه یاسوج برگزار شد

این آیین با حضور هیئت رئیسه دانشگاه، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه یاسوج در سالن دکتر عسکریان دانشگاه برگزار شد.

آئین بزرگداشت هفته سراهای دانشجویی در دانشگاه یاسوج برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این مراسم، دکتر بهادر کرمی رئیس دانشگاه یاسوج ضمن خیرمقدم و تشکر بابت حضور گرم و پرنشاط دانشجویان در این آئین گفت: اعضای هيئت رئيسه دانشگاه با نهایت توان در خدمت شما عزیزان هستند.

دکتر بهادر کرمی ادامه داد:  وظیفه ما و معاونت دانشجویی دانشگاه این است که کلیه امکانات لازم برای زندگی راحت تر از نظر اسکان، تغذیه، بهداشت و...را برای شما فراهم کنیم.


وی با اشاره به دوران کرونا و عدم حضور دانشجویان در محیط دانشگاه‌ نیز گفت:  دانشگاه بدون حضور شما دانشجویان شباهتی به دانشگاه نداشت، چون دانشگاه بدون حضور دانشجو رنگ و بوی دانشجویی ندارد و نشاط دانشگاه به یمن وجود شما دانشجویان است.

وی گفت:  مملکت به وجود جوانانی مثل شما می‌بالد و افتخار می‌کند، مقام معظم رهبری در هر مناسبتی از دانشجو، پشتیبانی از علم و پشتیبانی از شما که آینده سازان این مملکت هستید صحبت می‌فرمایند، ما هم مثل شما دانشجو بودیم و این دوران را طی کردیم، شما يقينا در آینده جایگاه امثال ما را در کشور در دانشگاه ها، علم، صنعت، ادارات و اداره مملکت خواهید گرفت و بهتر است پایه‌ریزی مدیریتی و علمی و پژوهشی در دانشگاه و سراهای دانشجویی ایفا شود.

رئیس دانشگاه یاسوج عنوان کرد:  از محیطی که در آن هستید حداکثر استفاده را کنید که در آینده مملکت بتواند از تلاش شما بهره بگیرد.


دکتر بهادر کرمی در ادامه نیز افزود: دانشجویان عزیز شما بخش فهیم و آگاه این مملکت هستید،  ما در حد توان، بصورت شبانه روزی در تلاشیم که شما زندگی بهتری در سراهای دانشجویی داشته باشید اما ادعا نمی‌کنیم که کارمان بدون عیب است. طی شب‌های گذشته که از خوابگاه‌های مختلف بازدید کردیم، درخواست‌هایی بود که ان‌شاالله هر چه سریعتر پیگیری و انجام خواهد شد. از جمله امکاناتی برای سالن‌های مطالعه و سالن‌های غذاخوری و...

رئیس دانشگاه یاسوج ادامه داد: از شما انتظار داریم اگر اشکالی هست مطالبه‌ گرانه و بدون تعارف به دفتر من و معاونت دانشجویی مراجعه کنید و مشکلات را مطرح کنید که ما ان‌شاءالله در اسرع وقت برطرف کنیم و به سرپرستانی که در خوابگاه‌ها و سراهای دانشجویی حضور دارند تاکید کرده‌ام و باز هم تاکید می‌کنم که  از نظر برطرف کردن مشکلات، همکاری مناسبی داشته باشند.

در حاشیه این مراسم برنامه‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی از قبیل موسیقی، تئأتر و ... برگزار و در پایان نیز از برترین‌های سراهای دانشگاه یاسوج تجلیل بعمل آمد.