اخبار > نشست تبیین "طرح رصد"، یکی از طرح‌های پژوهشی ارائه شده توسط بنیاد نخبگاندوشنبه ٤ ارديبهشت ١٤٠٢ :: ٢٠:٤٨

نشست تبیین "طرح رصد"، یکی از طرح‌های پژوهشی ارائه شده توسط بنیاد نخبگان

این نشست با حضور دکتر اکوانی رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد، دکتر الهامی فر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یاسوج، اساتيد راهبردی و دانشجویان برگزیده این طرح صبح امروز در دانشگاه یاسوج برگزار شد.

نشست تبیین

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در ابتدای این نشست، دکتر اکوانی رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به روش انتخاب برگزیدگان و اساتید راهبر این طرح، توضیحاتی در مورد کم و کیف و روش اجرای این طرح ارائه دادند.

رئیس بنیاد نخبگان همچنین از دانشگاه یاسوج بخاطر همکاری جهت اجرای این طرح تقدير کردند. در ادامه این جلسه، دکتر الهامی‌فر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یاسوج نیز ضمن خیرمقدم به حاضرین در این نشست، از تلاش‌های بنیاد نخبگان در اجرای این طرح تقدير کردند.

معاون پژوهش دانشگاه یاسوج همچنین بر افزایش تعداد برگزیدگان این طرح به نحوی که دانشجویان مستعد همه گروه های آموزشی بتوانند از این فرصت بهره مند شوند، تاکید کردند. وی همچنین گفت؛ دانشگاه یاسوج مثل همیشه در اجرای طرح های بنیاد نخبگان در کنار مسئولان این بنیاد هست و هرگونه امکانات لازم از جمله‌ فضای فیزیکی، تجهیزات آزمایشگاهی و غیره را در جهت‌ افزایش کیفی سازی پژوهش‌ها و ترغيب هر چه بیشتر پژوهشگران علاقه مند بصورت رایگان ارائه خواهد داد.

در پایان این نشست، جلسه پرسش و پاسخ اساتید راهبر و دانشجویان برگزیده این طرح با رئیس بنیاد نخبگان و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یاسوج برگزار گردید.