اخبار > نشست مجازی شورای هماهنگی روابط عمومی‌ دانشگاههای منطقه 7 برگزار شددوشنبه ٨ دی ١٣٩٩ :: ١١:٤٣

نشست مجازی شورای هماهنگی روابط عمومی‌ دانشگاههای منطقه 7 برگزار شد

نشست وبیناری شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاهها، مراکز پژوهشی و فناوری منطقه 7 وزارت علوم امروز دوشنبه 8 دیماه با حضور دکتر علیرضا عبدالهی نژاد مدیرکل روابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

نشست مجازی شورای هماهنگی روابط عمومی‌ دانشگاههای منطقه 7 برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی، در ابتدای این نشست مجازی، ابوذر عفیفی پور مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس و دبیر فعلی منطقه 7 گزارشی از عملکرد این شورا ارایه کرد.

در ادامه این نشست دکتر عبدالهی نژاد مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم گفت: در مدت باقیمانده تا پایان دولت تمام توان خود را برای ارائه گزارش و انعکاس عملکردها بکار گیرید.

وی ادامه داد: تلاش شود همه عملکردها مستندسازی شود تا در تاریخ وزارت علوم ماندگار باشد.

مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم با توجه به اهمیت برگزاری جشنواره روابط عمومی های مناطق گفت: دبیر جدید منطقه می بایست با برنامه ریزی، جشنواره روابط عمومی های منطقه 7 را برگزار نماید.

دکتر عبدالهی نژاد در پایان گفت: با توجه به اینکه در این نشست دبیر جدید منطقه با رای اعضا مشخص می شود، فردی انتخاب شود که دارای انگیزه ، برنامه و همچنین هماهنگ کننده خوبی باشد.


مدیر روابط عمومی دانشگاه یاسوج در این نشست گفت: از زحمات دبیر منطقه 7 در این مدت تقدیر و تشکر می کنم که با ایجاد فضای صمیمانه، جو خوبی بین دوستان روابط عمومی منطقه 7 ایجاد کرد.

سیدحاجت موسوی در خصوص وضعیت روابط عمومی در دانشگاه یاسوج گفت: اخبار مربوط به دانشگاه بلافاصله در سایت دانشگاه انعکاس می یابد و برای انتشار در سایت وزارت علوم نیز ارسال می شود.

وی در پیشنهادی گفت: دبیر جدید منطقه باید ویژگی هایی که از سوی دکتر عبدالهی نژاد عنوان شد را داشته باشد تا بتواند با هماهنگی بیشتر با اعضا، فعالبت بیشتری را از شورای روابط عمومی های منطقه 7  شاهد باشیم.

در ادامه این نشست اعضای شورای هماهنگی منطقه 7 به بحث و تبادل نظر پرداختند.

منطقه 7 شامل دانشگاهها، موسسات آموزش عالی، مراکز پژوهشی و پارکهای علوم و فناوری استانهای فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد است.

در پایان این نشست مجازی با رای اعضا، آقای مهندس عفیفی پور مدیر پارک علم , فناوری فارس برای یک دوره دیگر به عنوان دبیر  شورای هماهنگی روابط عمومی های منطقه 7 انتخاب شد.