اخبار > پیام سرپرست دانشگاه یاسوج به مناسبت فرا رسیدن هفته دولتچهارشنبه ٢ شهريور ١٤٠١ :: ٠٩:٤٥

پیام سرپرست دانشگاه یاسوج به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت

سرپرست دانشگاه یاسوج، طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و در راس آنها شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد و به‌ویژه همکاران در دانشگاه یاسوج تبریک گفت.

پیام سرپرست دانشگاه یاسوج به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت

                                                               باسمه تعالی

هفته دولت یادآور مجاهدت‌ها و فداکاری‏های فرزندان پاک‌نهاد انقلاب و احیاگر روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان عالی‌قدر رجایی و باهنر است.

 تاریخ ایران و علی‌الخصوص خطه چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد مکرر شاهد رشادت‌ها و ایثارگری دلیرمردان و شیرزنانی بوده که سختی‌ها و مشقّات، ایشان را از حرکت جهادگرانه در مسیر الهی دور نساخته و تمام هدفشان خدمت به امت و اعتلای انقلاب بوده است.
 بی‌شک می‌بایست با تأسی به مکارم والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر آنان را الگوی راستین خویش قرار داده و با مدد از رفتار ایشان و تلاش و مجاهدت در  تکمیل ماموریت‌‌های خویش که همواره ارتقاء و حفظ دستاوردهای نخبگان در نیل به سیادت علمی منطقه‌ای است را با لحاظ چشم انداز بیست ساله کشور، ممزوج نموده تا زمینه‌های توسیع حیطه علم و دانش و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم آوریم. قطعا در این راه روشن مدیران دانشگاه به عنوان فرماندهان جهاد تبیین در کانون توجه بوده که می‌طلبد ضمن ارج نهادن به نخبگان و دانشمندان، رهنمودهای رهبری معظم در حرکت و  تشویق در مسیر سرآمدی علم منطقه‌ای را جامه عمل بپوشانند.
 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و در راس آنها شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد و به‌ویژه همکارانم در دانشگاه یاسوج تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام‌خمینی‌(ره) و مقام معظم رهبری تا رسیدن به جایگاه رفیع علمی، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

                                                                 دکتر بهادر کرمی
                                                           سرپرست دانشگاه یاسوج