اخبار > دانشگاه یاسوج پیشتاز برگزاری کلاسهای مجازی/ برگزاری بیش از 500 کلاس آموزش مجازیدوشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٨ :: ٢٣:١٧

دانشگاه یاسوج پیشتاز برگزاری کلاسهای مجازی/ برگزاری بیش از 500 کلاس آموزش مجازی

رئیس دانشگاه یاسوج گفت: برای اولین بار در استان کلاسهای درسی دانشجویان دانشگاه یاسوج به صورت مجازی برگزار شد.

دانشگاه یاسوج پیشتاز برگزاری کلاسهای مجازی/ برگزاری بیش از 500 کلاس آموزش مجازی

 

به گزارش روابط عمومی، دکتر احمد عریان افزود: پس از اعلام شیوع کرونا در کشور و زمزمه هایی مبنی بر تعطیلی مراکز آموزشی کشور، بلافاصله جلسه ای در دانشگاه یاسوج برای ارایه کلاسهای درسی به صورت مجازی تشکیل شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با توجه به زیرساختهای خوبی که در دانشگاه یاسوج وجود دارد این دانشگاه برای اولین بار در استان کلاسها را به صورت مجازی برگزار کرد.

رئیس دانشگاه یاسوج با اشاره به تعطیلی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در پی شیوع ویروس کرونا گفت: بلافاصله پس از تعطیلی دانشگاهها، کلاسهای درسی دانشکده های دانشگاه یاسوج از روز 17 اسفند و در همان وقتی که این کلاسها به صورت حضوری برگزار می شد به صورت مجازی از سوی اساتید ارایه شد.

وی گفت: بیش از 500 کلاس درس مجازی در این مدت برگزار شده است و مشروح کلاسها نیز به صورت آفلاین برای دانشجویان در دسترس و قابل استفاده است.

دکترعریان بیان داشت: دانشگاه یاسوج تا روز 28 اسفند اقدام به برگزاری این کلاسها به صورت مجازی می کند و پس از عید و تعطیلات نوروز نیز بر اساس اعلام ستادمبارزه با کرونا، تصمیم گیری می شود.

وی تصریح کرد: امکان تشکیل کلاسها به صورت مجازی برای بسیاری از دانشگاهها در کشور مقدور نبود و دانشگاه یاسوج در این زمینه نیز از دانشگاههای پیشتاز و پیشرو بوده است.